NASZ ZESPÓŁ
Lekarze
Anna Łygas-Kasprzak

Anna Łygas-Kasprzak - lekarz stomatolog

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Od kilku lat pracuje jako Asystent w Poradni Ortodontycznej Kliniki Chirurgii w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Jej pasją jest ortodoncja. Od ponad 10 lat stale podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie, uczestnicząc w licznych sympozjach, kongresach i szkoleniach w kraju i za granicą, autorka kilku publikacji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci.
Poza pracą pasjonują ją : narty, tenis, dobra książka i film.

Czytaj więcej...
Bartłomiej Kasprzak

Bartłomiej Kasprzak - lekarz stomatolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W stomatologii realizuje się, wykonując zabiegi z zakresu: chirurgii, implantologii i protetyki.
Stale doskonali swoją wiedzę i umiejętności, uczestnik kilkudziesięciu kongresów, zjazdów, szkoleń i sympozjów w kraju i za granicą. Uczestnik „curriculum „ implantologicznego na Uniwersytecie Medycznym w Nowym Jorku, autor kilku prac naukowych z tej dziedziny.
Jego hobby to: sport, muzyka i dobry film

Czytaj więcej...
magdalena_dragan

Magdalena Dragan - dr nauk medycznych

Ukończyła studia na wydziale stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie w 2003. W 2012 ukończyła 4- letnie studia doktoranckie na Akademii Medycznej w Warszawie, tematem jej pracy doktorskiej są Patologiczne migracje zębów.
Autorka i współautorka ponad 20 publikacji w naukowych czasopismach stomatologicznych w kraju i zagranicą , w tym w European Journal of Orthodontics oraz wielu doniesień naukowych w kraju i zagranicą.

Czytaj więcej...
Taida Gajewska- lekarz stomatolog

Taida Gajewska - lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2014 roku. W roku akademickim 2012/2013 brała udział w programie stypendialnym na Uniwersytecie Karola w Pradze. Największą satysfakcję sprawia jej zdrowy uśmiech pacjenta. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, leczeniem dzieci, również w podtlenku azotu, chirurgią oraz periodontologią. Uczestniczka wielu kursów specjalistycznych, wciąż poszerza swoją wiedzę stomatologiczną.
Wolny czas spędza aktywnie, lubi dobre kino, podróże, z zainteresowaniem śledzi wydarzenia muzyczne.

Czytaj więcej...
Magdalena Goch

Magdalena Goch - lekarz stomatolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 2003r. Wykonuje zabiegi z zakresu: stomatologii zachowawczej, protetyki, stomatologii dziecięcej, prostej chirurgii, specjalistyczne zabiegi endodontyczne.
Tematy odbytych kursów i szkoleń to: protetyka, implantoprotetyka, endodoncja.
W wolnych chwilach spędza aktywnie czas z dzieckiem-latem wyjazdy nad morze oraz w góry, zimą na narty.
Obecnie interesuje się dekoracją wnętrz, w wolnym czasie lubi gotować.

Czytaj więcej...
Aleksandra Maciejewska- lekarz stomatolog

Aleksandra Maciejewska - lekarz stomatolog

Ukończyła studia na Oddziale Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 2006 r. a następnie odbyła roczny staż podyplomowy w Wojewódzkim Centrum Stomatologii przy ul Nowy Zjazd 1. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci. Ukończyła ponad 50 kursów i szkoleń z dziedziny ortodoncji, prowadzonych przez najznamienitszych wykładowców z całego świata.
Od roku jest również certyfikowanym lekarzem INVISALIGN, nowoczesnej metody leczenia ortodontycznego z użyciem przezroczystych nakładek. Od 2007 r. jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, a od 2008 r. pełni funkcję sekretarza Warszawskiego Regionalnego Koła PTO. Była członkiem komitetów organizacyjnych 14. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, oraz 90 Zjazdu Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

Czytaj więcej...
Magdalena Palak lekarz stomatolog

Magdalena Palak - lekarz stomatolog

Ukończyła Akademię Medyczna w Lublinie w 2006 roku. Wykonuje leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych, protetykę, endodoncję, stomatologię estetyczną, leczenie w podtlenku azotu, leczenie pod mikroskopem a także proste zabiegi chirurgiczne. Szczególnie interesuje się protetyką, w której podnosi swoje kwalifikacje na różnych kursach i szkoleniach. Ukończyła także szkolenie z zastosowania toksyny botulinowej w zabiegach estetycznych. Poza pracą pasjonuje ją tenis, dobry film i literatura.

Magdalena Pobiarżyn - lekarz stomatolog

Magdalena Pobiarżyn - lekarz stomatolog

Absolwentka Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Od zakończenia studiów w 2003 roku związana jest z gabinetem Perfekt-Dent. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i profilaktyki, leczenia endodontycznego, drobnej protetyki oraz wybielania. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi włączając zabiegi w podtlenku azotu. Jednak jej pasją jest chirurgia stomatologiczna. Od dwóch lat intensywnie się kształci z zakresu periodontologii i związanymi z nią zabiegami mikrochirurgicznymi. Stałe pogłębia swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. W pracy jest zaangażowana i stawia na zadowolenie pacjenta.

Aleksandra Zapała lekarz stomatolog

Aleksandra Zapała - lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2014r. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, leczeniem dzieci, również w podtlenku azotu oraz chirurgią w podstawowym zakresie. Jej pasją są podróże, bieganie i kino.

Koordynatorzy
Sylwia Malec

Sylwia Malec - koordynator

Higienistki
Kinga Nowak

Kinga Nowak - higienistka stomatologiczna

Karolina Siemieniuk

Karolina Siemieniuk - higienistka stomatologiczna

Asysta
Agnieszka Pikuła

Agnieszka Pikuła - asystentka stomatologiczna

Katarzyna Miętek

Katarzyna Miętek - asystentka stomatologiczna

Recepcjonistki
Sylwia Krusińska recepcjonistka

Sylwia Krusińska - recepcjonistka