NASZ ZESPÓŁ
Lekarze
Anna Łygas-Kasprzak

Anna Łygas-Kasprzak - lekarz stomatolog

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Od kilku lat pracuje jako Asystent w Poradni Ortodontycznej Kliniki Chirurgii w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Jej pasją jest ortodoncja. Od ponad 10 lat stale podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie, uczestnicząc w licznych sympozjach, kongresach i szkoleniach w kraju i za granicą, autorka kilku publikacji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci.
Poza pracą pasjonują ją : narty, tenis, dobra książka i film.

Czytaj więcej...
Bartłomiej Kasprzak

Bartłomiej Kasprzak - lekarz stomatolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W stomatologii realizuje się, wykonując zabiegi z zakresu: chirurgii, implantologii i protetyki.
Stale doskonali swoją wiedzę i umiejętności, uczestnik kilkudziesięciu kongresów, zjazdów, szkoleń i sympozjów w kraju i za granicą. Uczestnik „curriculum „ implantologicznego na Uniwersytecie Medycznym w Nowym Jorku, autor kilku prac naukowych z tej dziedziny.
Jego hobby to: sport, muzyka i dobry film

Czytaj więcej...
magdalena_dragan

Magdalena Dragan - dr nauk medycznych

Ukończyła studia na wydziale stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie w 2003. W 2012 ukończyła 4- letnie studia doktoranckie na Akademii Medycznej w Warszawie, tematem jej pracy doktorskiej są Patologiczne migracje zębów.
Autorka i współautorka ponad 20 publikacji w naukowych czasopismach stomatologicznych w kraju i zagranicą , w tym w European Journal of Orthodontics oraz wielu doniesień naukowych w kraju i zagranicą.

Czytaj więcej...
Piotr Dymiński - Doktor

Piotr Dymiński - lekarz stomatolog

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi w 1996 r.
Pracując z Pacjentami w każdym wieku, poprzez tworzenie przyjaznej atmosfery (także stosując "gaz rozweselający"), dąży do utrwalenia poczucia satysfakcji ze wspólnie osiąganych efektów leczenia - aby wizyty w gabinecie były "przyjemnym obowiązkiem". Wykonuje zarówno zabiegi chirurgiczne, jak i estetyczne: ceramiczne odbudowy zębów i protezy. Hobbystycznie czyta literaturę psychologiczną oraz zajmuje się produkcją muzyczną.

Czytaj więcej...
Taida Gajewska- lekarz stomatolog

Taida Gajewska - lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2014 roku. W roku akademickim 2012/2013 brała udział w programie stypendialnym na Uniwersytecie Karola w Pradze. Największą satysfakcję sprawia jej zdrowy uśmiech pacjenta. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, leczeniem dzieci, również w podtlenku azotu, chirurgią oraz periodontologią. Uczestniczka wielu kursów specjalistycznych, wciąż poszerza swoją wiedzę stomatologiczną.
Wolny czas spędza aktywnie, lubi dobre kino, podróże, z zainteresowaniem śledzi wydarzenia muzyczne.

Czytaj więcej...
Magdalena Goch

Magdalena Goch - lekarz stomatolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 2003r. Wykonuje zabiegi z zakresu: stomatologii zachowawczej, protetyki, stomatologii dziecięcej, prostej chirurgii, specjalistyczne zabiegi endodontyczne.
Tematy odbytych kursów i szkoleń to: protetyka, implantoprotetyka, endodoncja.
W wolnych chwilach spędza aktywnie czas z dzieckiem-latem wyjazdy nad morze oraz w góry, zimą na narty.
Obecnie interesuje się dekoracją wnętrz, w wolnym czasie lubi gotować.

Czytaj więcej...
Aleksandra Golon

Aleksandra Golon - lekarz stomatolog

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, leczeniem dzieci, stomatologią estetyczną, periodontologią, wybielaniem zębów oraz chirurgią i protetyką w podstawowym zakresie. Uczestniczka kursów w zakresie endodoncji i stomatologii estetycznej.
Jej pasją jest pływanie, odsłuch płyt winylowych, kino i podróże.

Czytaj więcej...
Aleksandra Maciejewska- lekarz stomatolog

Aleksandra Maciejewska - lekarz stomatolog

Ukończyła studia na Oddziale Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 2006 r. a następnie odbyła roczny staż podyplomowy w Wojewódzkim Centrum Stomatologii przy ul Nowy Zjazd 1. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci. Ukończyła ponad 50 kursów i szkoleń z dziedziny ortodoncji, prowadzonych przez najznamienitszych wykładowców z całego świata.
Od roku jest również certyfikowanym lekarzem INVISALIGN, nowoczesnej metody leczenia ortodontycznego z użyciem przezroczystych nakładek. Od 2007 r. jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, a od 2008 r. pełni funkcję sekretarza Warszawskiego Regionalnego Koła PTO. Była członkiem komitetów organizacyjnych 14. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, oraz 90 Zjazdu Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

Czytaj więcej...
Aleksandra Majewska

Aleksandra Majewska - lekarz stomatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza - dentysty uzyskała w 2010 roku.
Uczestniczka licznych kursów i konferencji z dziedziny endodoncji, stale podnosi swoje kwalifikacje. W klinice Perfect Dent zajmuje się leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu oraz leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci.
Prywatnie wielka miłośniczka nart i żeglarstwa oraz dobrej książki.

Magdalena Palak lekarz stomatolog

Magdalena Palak - lekarz stomatolog

Ukończyła Akademię Medyczna w Lublinie w 2006 roku. Wykonuje leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych, protetykę, endodoncję, stomatologię estetyczną, leczenie w podtlenku azotu, leczenie pod mikroskopem a także proste zabiegi chirurgiczne. Szczególnie interesuje się protetyką, w której podnosi swoje kwalifikacje na różnych kursach i szkoleniach. Ukończyła także szkolenie z zastosowania toksyny botulinowej w zabiegach estetycznych. Poza pracą pasjonuje ją tenis, dobry film i literatura.

Magdalena Pobiarżyn - lekarz stomatolog

Magdalena Pobiarżyn - lekarz stomatolog

Absolwentka Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Od zakończenia studiów w 2003 roku związana jest z gabinetem Perfekt-Dent. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i profilaktyki, leczenia endodontycznego, drobnej protetyki oraz wybielania. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi włączając zabiegi w podtlenku azotu. Jednak jej pasją jest chirurgia stomatologiczna. Od dwóch lat intensywnie się kształci z zakresu periodontologii i związanymi z nią zabiegami mikrochirurgicznymi. Stałe pogłębia swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. W pracy jest zaangażowana i stawia na zadowolenie pacjenta.

Piotr Wolny

Piotr Wolny - lekarz stomatolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, staż odbywał w Przychodni Lekarskiej Wojskowej Akademii Technicznej. Skupia się na rozwoju osobistym w zakresie implantologii oraz stomatologii estetycznej. Wiedzę zdobytą podczas szkoleń i kursów przekłada na praktykę, podchodząc indywidualnie do każdego przypadku. Na pierwszym miejscu stawia kontakt z pacjentem i kompleksowe rozwiązanie jego problemów zdrowotnych . Po pracy i pracy w domu, interesuje się mediewistyczną odmianą fantastyki, a zima kojarzy mu się z jednym słowem - snowboard, w każdej postaci i dawce.

Aleksandra Zapała lekarz stomatolog

Aleksandra Zapała - lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2014r. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, leczeniem dzieci, również w podtlenku azotu oraz chirurgią w podstawowym zakresie. Jej pasją są podróże, bieganie i kino.

Joanna Żelazy

Joanna Żelazny - lekarz stomatolog

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Warszawiie, uczestniczka koła periodontologicznego. Odbyła dwuletnii staż na chirurgii stomatologicznej w celu poszerzenia swoje wiedzy i umiejętności z tej dziedziny. Autorka pracy "O roli tomografii komputerowej w planowanym leczeniu implantologicznym ". Obecnie zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci , młodzieży i dorosłych ,endodoncją klasyczną i specjalistycznymi zabiegami endodontycznymi, ograniczoną chirurgią stomatologiczną, laseroterapią i wybielaniem zębów. Od kilku lat dokształca się indywidualnie w protetyce stomatologicznej .

Koordynatorzy
Sylwia Malec

Sylwia Malec - koordynator

Higienistki
Kinga Nowak

Kinga Nowak - higienistka stomatologiczna

Karolina Siemieniuk

Karolina Siemieniuk - higienistka stomatologiczna

Asysta
Agnieszka Pikuła

Agnieszka Pikuła - asystentka stomatologiczna

Patrycja Marczewska

Patrycja Marczewska - asystentka stomatologiczna

Katarzyna Miętek

Katarzyna Miętek - asystentka stomatologiczna

Recepcjonistki
Sylwia Krusińska recepcjonistka

Sylwia Krusińska - recepcjonistka

Aleksandra Słupecka - recepcjonistka

Beata Biniszewska - recepcjonistka