Lasery

Absolutna perła wśród laserów – najnowszy laser diodowy amerykańskiej firmy Doctor SMILE, który ma zastosowanie: w chirurgii: do podcinania wędzidełek u dzieci, do formowania kształtu dziąsła, do resekcji wierzchołka korzenia w endodoncji np. do dezynfekcji kanału korzeniowego światłem lasera, paradontologii, w biostymulacji np. przy bolesnym wyrzynaniu się ósemek, aftach, opryszczkach, po zabiegach usunięcia zębów w wybielaniu zębów ( nowoczesny system TITANIUM).

System laserowy LIGHTPOWER

Jest to w pełni profesjonalne urządzenie przeznaczone do szerokiego stosowania w stomatologii. Urządzenie zawiera w sobie laser diodowy przeznaczony do terapii LLLT (Low Level Laser Therapy) oraz lampę diodową do polimeryzacji materiałów.

Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć techniki mikroprocesorowej, laser ten posiada regulację mocy, czasu, częstotliwości i energii oraz sam oblicza czas trwania zabiegu. Laser posiada bank receptur terapeutycznych dla wielu chorób, co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę. Badania kliniczne potwierdzają niewiarygodną skuteczność laseroterapii jako metody wspomagającej w leczeniu wielu schorzeń, ponadto kilka naświetlań, wykonanych z odpowiednią częstotliwością doskonale znosi ból (różnego pochodzenia), leczy afty, czy opryszczkę.

Laser ma znakomite zastosowanie przy wybielaniu zębów – najnowocześniejszej, sprawdzonej i bezbolesnej metodzie poprawiania uśmiechu.

W jaki sposób odbywa się wybielanie zębów przy pomocy lasera?

Sekret stanowi połączenie wybielającego żelu oraz źródła niebieskiego światła lasera. Żel jest aplikowany bezpośrednio na zęby, światło lasera aktywuje żel, działający skuteczniej oraz szybciej niż cokolwiek dotychczas. Niebieskie światło lasera skierowane na żel aktywuje reakcje fotochemiczne i wydobywa naturalne, białe składniki barwy zębów.

Wybielanie odbywa się w gabinecie pod ścisłym nadzorem stomatologa. Najpierw wykonujemy zdjęcie zębów przed wybielaniem, po trzech 20 minutowych sesjach proces wybielania zostaje zakończony i wykonane zostaje zdjęcie „po”. Przecierasz z niedowierzaniem oczy i – uśmiechasz się szeroko.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas:
Stomatolog Białołęka
Stomatolog Tarchomin