Brak kilku zębów – most na implantach

Most na implantachto najlepsze rozwiązanie uzupełnienia protetycznego w przypadku kilku sąsiadujących ze sobą ubytków zębowych.

Porcelanowe mosty wykorzystuje się w celu odbudowy zębów, które zostały usunięte lub nie kwalifikują się do leczenia. Most protetyczny jest wykonywany indywidualnie w taki sposób, aby kształtem i kolorem pasował do Twoich naturalnych zębów, dzięki czemu różnica jest praktycznie niezauważalna.

Trwały most z naturalnie wyglądającymi koronami oparty zostaje na implantach stomatologicznych, które stanowią bardzo mocne fundamenty. Są wykonane z mocnego biokompatybilnego stopu tytanu i bez problemu spełniają funkcję naturalnych korzeni zębów. Zastosowanie implantów stomatologicznych, zapobiega zanikowi kości, dzięki czemu sąsiednie zęby pozostają nienaruszone.

Inną zaletą tego rozwiązania jest uniknięcie konieczności szlifowania sąsiednich zdrowych zębów pacjenta, a tym samym ich nieodwracalnego uszkodzenia. Most na implantach lekarz może wykonać w chwili, kiedy ma pewność, że implant stomatologiczny zintegrował się z kością (czas gojenia i integracji implantu stomatologicznego z kością wynosi do ok. 6 m-cy).

Nowoczesne uzupełnienia stomatologiczne pomagają wielu osobom podnieść jakość swojego życia. Dzięki najnowszym technologiom i materiałom można zastąpić nawet bardzo rozległe ubytki zębowe w sposób zapewniający naturalny wygląd i prawidłowe funkcjonowanie.

Zapytaj lekarza o możliwości przywrócenia naturalnego zdrowego uśmiechu, który pomoże Ci odzyskać pewność siebie.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas:
Stomatolog Białołęka
Stomatolog Tarchomin